Czech Travel Agency in Siem Reap, Cambodia

Our Facebook

Online support

We will answer all questions online via Skype, do not hesitate to contact us.

Sopky Jávy a Bali

 

11 dni putování po sopkách Jávy a Bali s českým průvodcem.

V ceně je zahrnuta letenka z Yogyakarty do Denpasaru.

 

 

 

*4 noci na Bali v Tulambenu, rybářské vesničce na severovýchodě ostrova, v hotelu Bali Spark Resort s bazénem, jen 100 m od soukromé pláže. Tulamben je nejznámější potápěčskou lokalitou na Bali díky vraku americké válečné lodi Liberty. Bali Spark Resort má klimatizované pokoje s balkonem, francouzskými okny s výhledem na moře, zahradu, bazén nebo na letovisko Kubu. Hosté mohou relaxovat při masážích nebo si půjčit kolo a vydat se na výlety do okolí. Součástí rezortu je 3,5 metrů hluboký bazén, kde mohou probíhat kurzy potápění.

 

Hotel Bali Spark Resort:

http://en.directrooms.com/hotels/info/1-13-64-86301/?gclid=CJKWnYuPisUCFcfMtAodD1AA-A

 

*6 nocí v 3* hotelech a penzionech (v komfortních pokojích s klimatizací, koupelnou se sprchou, TV a lednicí) v Banyuwangi a Yogyakartě na ostrově Jáva

 

 

 

Program

 

 

1. den: Bali, letiste Denpasar

Přílet na letiště v Denpasaru na Bali, privatni transfer do hotelu Bali Spark Resort.

 

2. den: Bali

Odpočinek a aklimatizace u bazénu nebo na pláži s možností výletů: do nádherných vodních zahrad Tirta Ganga, k 40 m vysokému vodopádu Gitgit, k proslavenému chrámu Tayan Ayun, do „zahradního“ chrámu Batukaru nebo poutního místa Tirta Empul s léčivými posvátnými prameny zdejšího chrámu. Neuvěřitelné množství dalších aktivit (potápění, rafting, jízda na koních, plavání s delfíny) a výletů (na sopku Batur, do centra balijského umění Ubudu, Bali Bird Park, Bali Safari, na okolní ostrůvky se šnorchlováním) a dalších možností, jak poznat tento krásný ostrov, např. na kole nebo na motorce.

 

3. den: Bali, vystup na sopku Agung

Výstup na sopku Agung. Start je o půlnoci předchozího dne - návrat ve dvě hodiny odpoledne.

Náročný výstup - nutná dobrá obuv a teplé oblečení. Agung je v současnosti neaktivní stratovulkán nacházející se na východním konci ostrova Bali. Jeho severozápadní okraj se nachází nedaleko kaldery Batur, severní a jižní úpatí zasahují až k moři. S výškou 3142 m se jedná o nejvyšší bod ostrova.

 

4. den: Bali / Java

Cesta trajektem z Bali na Jávu Balijským průlivem (3 km, cca 45 minut) s úchvatným pohledem na mohutné jávské sopky. Návštěva náhorní plošiny Iljen a nenáročný výstup na stratovulkán Gunung Ijen (2799 m), s čarokrásným kráterovým jezerem Kawah Iljen s neuvěřitelně zelenou barvou a dělníky ručně těžícími síru. Přenocování v Banyuwangi.

 

5. den: Java, vystup na sopku Bromo

Z Banyuwangi k sopce Bromo s nenáročným výstupem na sopku. Pohled na kouřem zahalený kráter aktivního vulkánu, měřícího 2 329 metrů a ležícího v Národním parku Bromo Tengger Semeru je nezapomenutelný zážitek. Jméno Bromo je odvozeno od javanské výslovnosti Brahma, hinduistického Boha Stvořitele.

 

6. den: Java, Yogyakarta

Přejezd do města Yogyakarta. Odpočinek.

 

7. den: Yogyakarta, Borobudur

Návštěva chrámu Borobudur. Borobudur je chrámový komplex mahájánového buddhismu přibližně 40 kilometrů severozápadně od Yogyakarty. Jedná se o významné buddhistické poutní místo - poutníci začínají svůj výstup u základny, odkud započnou v obcházení a zároveň mírném stoupání až k vrcholu. Poutníci cestou k vrcholu symbolicky projdou třemi úrovněmi světa (trilóka) vyplývajícími z buddhistické kosmologie. Cestou na vrchol poutníky provází systém schodišť a chodeb s 1 460 reliéfními panely umístěných na zdech a balustrádách. Chrámový komplex pochází z 9. století a je zapsán na seznamu památek UNESCO.

 

8. den: Yogyakarta, vystup na sopku Merapi

Výstup na Merapi, aktivní stratovulkán tyčící se do výše 2 930 metrů, na jehož úpatí žijí tisíce lidí. V indonéštině znamená Merapi „ohnivá hora“. Javánci přinášejí každoročně hoře obětiny a prosí ji, aby i nadále zůstala spící.

 

9. den: Yogyakarta

Volný den v Yogyakartě na nákupy, individuální prohlídku královského paláce uprostřed města nebo individuální výlet do Prambananu, nejkrásnějšího hinduistického chrámového komplexu v Indonésii skládajícího se z 244 chrámů. Pomalé tempo a kompaktnost tohoto ryze jávanského města vybízí k poznávání prostřednictvím pěších procházek.

 

10. den: Yogyakarta / Bali, Denpasar

Transfer na letiště. Letecky z Yogyakarty na Jávě do Denpasaru na Bali. Transfer z letiště, nákupy a návštěva pláže Kuta nebo (podle času příletu) možnost individuálního výletu do „Opičího“ chrámu Uluwatu s balijskou hostinou a ohňovým tancem Kecak na závěr vaší dovolené.

 

11. den: Bali, Denpasar

Transfer na letiště v Denpasaru k odletu.

 

 

 

Cena platí pro min. 2 osoby cestující společně v období

od 1.1.2018 do 30.9.2019

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji 41 450 Kč (pro min. 2 osoby)

 

 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

V PŘÍPADĚ VĚTŠÍHO POČTU OSOB NEŽ 2 JE MOŽNÁ SLEVA. 

 

 

Cenu v období Vánoc a Silvestra Vám rádi spočítáme.

 

Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře nebo na pragueangkor@yahoo.com

 

 

 

 

Cena zahrnuje


10 nocí se snídaní

Privátní transfery z/na letiště dle programu

Dopravu během celého zájezdu, vč. trajektu lodí

Vstupy a poplatky dle programu (kromě individuálních výletů)

Letenku Yogyakarta - Denpasar v ekonomické třídě

Česky mluvícího průvodce

 

 

 

Cena nezahrnuje


Leteckou dopravu do Indonésie na Bali a zpět (můžeme vám zajistit za výhodnou cenu na  http://www.okletenky.cz/), vízum do Indonésie se vydává během pasové kontroly při příletu na Bali - platnost pasu min. 6 měsíců a dvě volné stránky v pasu a je bezplatne, individuální cestovní pojištění.

 

 

Pro predbezne rezervace letenek prosime o sdeleni celych jmen vsech cestujicich. Rezervace jsou nezavazne a lze je rusit bez stornopoplatku. CK si vyhrazuje pravo na upravu ceny letenky v zavislosti na volne rezervacni tride. Letenky jsou kalkulovany v obvykle rezervacni tride. Presny program, itinerary letu a cena letenky bude upresnena v potvrzujici nabidce v dobe rezervace zajezdu.

 

 

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce.

 

 

 

Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

Sopky Jávy a Bali
Sopky Jávy a Bali
Sopky Jávy a Bali

Current weather

Siem Reap

Scattered clouds
  • Scattered clouds
  • Temperature: 25 °C
  • Wind: Variable, 5.6 km/h
  • Pressure: 1008 hPa
  • Rel. Humidity: 89 %
  • Visibility: 9 km
Reported on:
Sun, 09/12/2018 - 20:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Discover Angkor Wat and Far East with us