Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Bali

 

 

Bali je indonéský ostrov, nejzápadnější ze souostroví Malých Sund. Leží mezi Jávou na západě a Lombokem na východě. Od ostrova Jáva je oddělen 3,2 km širokým Balijským průlivem a od ostrova Lombok na východě Lombockým průlivem. Severní břehy omývá Jávské moře, jižní pak Indický oceán.

 

Bali tvoří spolu s několika malými ostrovy jednu ze 33 indonéských provincií, hlavním a největším městem je půlmilionový Denpasar na jihu ostrova. Na Bali žije většina příslušníků indonéské hinduistické menšiny. V případě Bali jde o směs hinduismu a místní tradiční víry, hovoříme o balijském hinduismu. Ostrov je také největší turistickou destinací v Indonésii, známou uměním tance, hudby, sochařstvím, malbami, výrobky z kůže a kovotepectvím.

 

Bali je populární turistickou destinací, která okouzluje své návštěvníky již celá staletí. Navštivte jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě a vychutnejte si jeho poklidnou scenérií s rýžovými políčky na úbočích hor, vulkány tyčícími se do mraků, tropickými lesy překypujícími bujnou flórou a faunou, plážemi omývanými teplými vodami Indického oceánu a staňte se svědky nejrůznějších náboženských obřadů a folklorních slavností.

 

 

Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 25 °C
  • Vítr: severní, 11.1 km/h
  • Tlak: 1012 hPa
  • Rel. vlhkost: 69 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
Ne, 29/11/2020 - 17:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia