Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Koh Chang

Návštěva delfinária a plavání s delfíny

 

Je to zážitek, na který nezapomenete!

 

Celodenní výlet do delfinária Oasis Sea World se 2 rozsáhlými bazény s mořskou vodou. Nejprve se podíváte na úžasné akrobatické vystoupení delfínů a dáte si příjemný oběd. A potom si zaplavete s delfíny. Je to zážitek, na který opravdu nezapomenete.

Trek džunglí na ostrově Koh Chang s výstupem na horu Salaphet

 

Výlet džunglí na Salaphet Mountain, nejvyšší horu Koh Changu, 744 m. Výstup džunglí na horu trvá přibližně 4 hodiny a 2,5 hodiny trvá sestup. Cestou na vrchol hory budete mít příležitost si zblízka prohlédnout tropickou floru deštného pralesa a pozorovat opice a vzácné druhy ptáků. Po dosažení vrcholu se před Vámi otevře nezapomenutelný panoramatický pohled na ostrov Koh Chang a další okolní ostrovy Národního mořského parku a Vy pochopíte, že výstup na tuto stále zelenou horu stál za to.

Trek džunglí na ostrově Koh Chang

 

6 -7 hodinový trek v deštném pralese poblíž rybářské vesnice Bang Bao na jihu ostrova Koh Chang, který je součástí Národního parku. Výlet začne v rybářské vesnici a bude pokračovat směrem do středu ostrova. Celá cesta vede džunglí ve stínu obrovských stromů, kolem nádherných vodopádů, kde se můžete vykoupat a odpočinout si. Po celé trase jsou nádherné vyhlídky na ostrov a jeho přírodu s pozorováním opic a ptáků.

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 28 °C
  • Vítr: Proměnná, 1.9 km/h
  • Tlak: 1006 hPa
  • Rel. vlhkost: 84 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
Čt, 18/04/2019 - 20:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia