Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Thajsko

Výlety na Pattaye

 

Celodenní výlet z Pattayi do Bangkoku s českým průvodcem

 

Návštěva nejvýznamnějších památek Bangkoku – chrám Wat Traimit se zlatou sochou Buddhy o váze 5,5 tuny, chrám Wat Pho s 46 metrů dlouhou sochou ležícího Buddhy a Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy. Procházka čínskou čtvrtí a květinovým trhem. Po obědě projížďka po řece a vodních kanálech a návštěva brusírny drahokamů.

Návštěva delfinária a plavání s delfíny

 

Je to zážitek, na který nezapomenete!

 

Celodenní výlet do delfinária Oasis Sea World se 2 rozsáhlými bazény s mořskou vodou. Nejprve se podíváte na úžasné akrobatické vystoupení delfínů a dáte si příjemný oběd. A potom si zaplavete s delfíny. Je to zážitek, na který opravdu nezapomenete.

Trek džunglí na ostrově Koh Chang s výstupem na horu Salaphet

 

Výlet džunglí na Salaphet Mountain, nejvyšší horu Koh Changu, 744 m. Výstup džunglí na horu trvá přibližně 4 hodiny a 2,5 hodiny trvá sestup. Cestou na vrchol hory budete mít příležitost si zblízka prohlédnout tropickou floru deštného pralesa a pozorovat opice a vzácné druhy ptáků. Po dosažení vrcholu se před Vámi otevře nezapomenutelný panoramatický pohled na ostrov Koh Chang a další okolní ostrovy Národního mořského parku a Vy pochopíte, že výstup na tuto stále zelenou horu stál za to.

Trek džunglí na ostrově Koh Chang

 

6 -7 hodinový trek v deštném pralese poblíž rybářské vesnice Bang Bao na jihu ostrova Koh Chang, který je součástí Národního parku. Výlet začne v rybářské vesnici a bude pokračovat směrem do středu ostrova. Celá cesta vede džunglí ve stínu obrovských stromů, kolem nádherných vodopádů, kde se můžete vykoupat a odpočinout si. Po celé trase jsou nádherné vyhlídky na ostrov a jeho přírodu s pozorováním opic a ptáků.

Romantická večeře na luxusní výletní lodi Princess s vyhlídkou na noční Bangkok a jeho chrámy

 

Během plavby po řece Chao Phraya si vychutnáte thajskou i mezinárodní kuchyni formou bufetové večeře. Plavba na lodi s večeří bude doprovázena živou hudbou a tancem, romantickou atmosférou a nezapomenutelnou noční scenerií po obou stranách řeky. K vidění bude komplex Královského palace (Grand Palace), Chrám úsvitu (Wat Arun), a další významné památky.

Privátní okruh po nekrásnějších místech a památkách Bangkoku

 

Většina památek Bangkoku je soustředěná na ostrově Rattanakosin, kterému se obvykle říká "Staré město". V Bangkoku jsou stovky chrámů, ale mezi nejoblíbenější a nejznámější rozhodně patří tři chrámy, které navštívíte: Grand Palace, Wat Pho a Wat Arun. Grand Palace je obrovský komplex nádherně zdobených budov a monumentů. V komplexu paláce se nachází Wat Phra Kaew, nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku.

Celodenní výlet k mostu přes řeku Kwai s obědem

 

V 7.00 hodin odjezd od vašeho hotelu do provincie Kanchanaburi, přibližně 2 hodiny jízdy západně od Bangkoku. Největší atrakcí tohoto místa je jeho nejznámější stavba - most přes řeku Kwai, proslavený z knižního a filmového zpracování. Tento most byl jedním z klíčových bodů zásobovací, 415 km dlouhé železniční trasy mezi Bangkokem a Rangoonem (Barma, Myanmar), který se stavěl pod dohledem japonských okupačních vojsk.

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 36 °C
  • Vítr: Západní, 20.4 km/h
  • Rel. vlhkost: 42 %
  • Viditelnost: 10 km
Hlášení ze dne:
Út, 23/07/2019 - 11:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia