prague travel

Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Výlety na Čtyřkolkách

 

Vychutnejte si úžasné výlety po kambodžském venkově na moderních čtyřkolkách ve čtyřech různých variantách, vybere si každý. Vyzvednutí z hotelu a odvoz do hotelu po skončení výletu je v ceně. 

Polodenní výlet na kole do Plovoucí vesnice

 

Po snídani odjezd na kole z vašeho hotelu do “plovoucí vesnice” Chong Kneas ležící na jezeře Tonle Sap, největším sladkovodním jezeře v jihovýchodní Asii. Výška hladiny jezera se během roku značně mění spolu se směrem jeho toku, což se děje dvakrát ročně. Během jara a léta se vlévá do řeky Mekong a v období monzunů se vodní tok obrátí a jezero se zvětší téměř desekrát.

Polodenní výlet autem do Plovoucí vesnice

 

Časně ráno odjedete z vašeho hotelu k jezeru Tonle Sap, největšímu sladkovodnímu jezeru v jivýchodní Asii. Výška hladiny jezera se během roku značně mění spolu se směrem jeho toku, což se děje dvakrát ročně. Během jara a léta se vlévá do řeky Mekong a v období monzunů se vodní tok obrátí a jezero se zvětší téměř desekrát.

Jednodenní výlet autem do chrámů Angkoru

 

Ranní odjezd z vašeho hotelu do chrámů Angkoru - památky světového dědictví UNESCO a jednoho ze sedmi divů světa -  s návštěvou Angkor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n. l. králem Jayavarman VII. a zasvěceného Buddhismu. V tomto starověkém městském areálu jsou další památky:

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 28 °C
  • Vítr: Jiho-jihozápadní, 1.9 km/h
  • Tlak: 1006 hPa
  • Rel. vlhkost: 79 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
Čt, 18/04/2019 - 19:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia