Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Výlety na Čtyřkolkách

 

Vychutnejte si úžasné výlety po kambodžském venkově na moderních čtyřkolkách ve čtyřech různých variantách, vybere si každý. Vyzvednutí z hotelu a odvoz do hotelu po skončení výletu je v ceně. 

 

 

 

 

 

Západ slunce na čtyřkolce: popis výletu


Odjezd z depa čtyřkolek v 17.15 hod. Hodinová jízda - přibližně 12km. Nádherný pohled na rýžová pole, kambodžské vesnice a cukrové palmy při zapadajícím slunci. Úžasný pohled na podvečerní okolí Siem Reap.

Cena: Kč 1 100 za dospělou osobu a za čtyřkolku

 

 

 

Venkov na čtyřkolce: popis výletu


Odjezd z depa čtyřkolek v 7.30 hod. ráno (přibližně 40 km - 2 hod. 15 min, návrat ve 11.00 hod.) Pojedete kambodžským venkovem, navštívíte dětský domov a školu, kde se děti z dětského domova učí. Po cestě se občerstvíte šťávou z čerstvého kokosu nebo jiným chladným nápojem. Zpět do Siem Reap pojedete jinou trasou kolem rýžových polí a cukrových palem.

Cena: Kč 1 860 za dospělou osobu a za čtyřkolku

 

 

 

Polodenní výlet: popis výletu


Odjezd z depa čtyřkolek v 7.00 hod. ráno (4 hodinová jízda, návrat ve 12.00 hod.). Objevíte kambodžský venkov, jeho obyvatele a jejich životní styl. Navštívíte místní vesnice, dětský domov a školu, kde se děti učí a pokocháte se kambodžskou přírodou. Poté zamíříte do jednoho z chrámů Angkoru, Prei Monti, který byl vybudovaný v 9. století. Po cestě se občerstvíte šťávou z čerstvého kokosu nebo jiným chladným nápojem. Zpět do Siem Reap pojedete jinou trasou kolem rýžových polí a cukrových palem.

Cena: Kč 2 900 za dospělou osobu a za čtyřkolku

 

 

 

Celodenní výlet: popis výletu


Odjezd z depa čtyřkolek v 8.00 hodin ráno. Objevíte kambodžský venkov, jeho obyvatele a jejich životní styl. Navštívíte místní vesnice, dětský domov a školu, kde se děti učí a pokocháte se kambodžskou přírodou. Prohlédnete si místní trh s exotickým ovocem, zeleninou a sladkovodními rybami. Poté zamíříte do jednoho z chrámů Angkoru, Prei Monti, který byl vybudovaný v 9. století a také do buddhistického kláštera, který vám přiblíží buddhismus. Odpočinete si a vychutnáte si piknik v přírodě. Na cestě zpět uvidíte mnoho dalších vesnic, rýžová pole, cukrové palmy a chrám z předangkorské doby na hoře Phnom Bok.

Cena: Kč 4 770 za dospělou osobu a za čtyřkolku

 

 

 

 

Výlet si můžete zarezervovat zde

 

 

Výlety na Čtyřkolkách
Výlety na Čtyřkolkách
Výlety na Čtyřkolkách
Výlety na Čtyřkolkách
Výlety na Čtyřkolkách
Výlety na Čtyřkolkách
Výlety na Čtyřkolkách

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 25 °C
  • Vítr: Severo-severozápadní, 5.6 km/h
  • Tlak: 1009 hPa
  • Rel. vlhkost: 94 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
Ne, 09/12/2018 - 19:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia