Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Angkor Wat a ostrov Koh Rong

 

9 pobytovych dni v Kambodzi s poznanim tajuplnych chramu Angkoru v Siem Reap, hlavniho mesta Kambodzi Phnom Penhu a turistickym ruchem nepoznamenaneho tropickeho ostrova v Jihocinskem mori, ostrova Koh Rong. Objevite panenske bile plaze s pruzracnym tyrkysovym morem temer bez turistu. 

 

 

* 3 noci v Siem Reap, v útulném 3* hotelu Boutique Cambo s bazenem, par minut od centra mesta, Old Market a Art Centra a 15 minut od chrámů Angkoru. www.boutiquecambo.com

 

* 1 noc v tropickém letovisku Sihanoukville, v 3* hotelu Golden Sand. Hotel má vnitřní i venkovní bazén v tropicke zahrade, od pláže je hotel vzdálen 120 m. www.goldensandhotel.com.kh

 

* 3 noci na tropickem ostrove Koh Rong, v 3* rezortu Sok San Beach Resort, ktery lezi primo na prekrasne, 5 km dlouhe plazi s bilym piskem u pruzracne cisteho tyrkysoveho more Thajskeho zalivu. Ostrov Koh Rong je prozatim nedotceny masivnim cestovnim ruchem a je vhodny pro milovniky ticha, panenskych plazi a nedotcene prirody.

www.soksanbeachresort.com

 

* 1 noc v Phnom Penhu, v 4* hotelu Rambutan Boutique Resort s bazenem. Hotel je umisteny v tropické zahradě v klidnejsi části centra města v blízkosti pamatek, restaurací, barů a kaváren.

www.rambutanresort.com

 

 

 

 

Program: 

1. den: Siem Reap

Prilet do Siem Reap, které je vstupní branou do archeologického komplexu Angkor vybudovaného v 9. - 13. století vládci Khmerského impéria - památky světového dědictví UNESCO a jednoho ze sedmi divů světa. Podle casu priletu: prochazka centrem mesta, navsteva trhu Phsar Chas (Starý trh), Art Centrum a Night Market. V centru města je množství krámků s typicky khmerskými šperky, uměleckými předměty a suvenýry, obchody se šperky a s kabelkami z pravé krokodýlí kůže. Večeři si můžete dát v centru města v oblasti Pub Street, kde je mnoho nejrůznějších restaurací, barů, pizzerií a kaváren nabízející asijskou i evropskou kuchyni, ovocné šejky, pivo importované i místní a vynikajici koktejly.

 

2. den: Siem Reap

Snidane, v 8.00 hod.: Celodenní privátní výlet do chrámů Angkoru s cesky hovoricim průvodcem.

 

Popis vyletu:

 

Návštěva nejkrasnejsich míst a chrámů archeologického parku Angkor. Návštěva chrámového komplexu Angkor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n. l. králem Jayavarman VII. a zasvěceného Buddhismu. V tomto starověkém městském areálu jsou další památky: Jižní brána Angkor Thom, Bayon, Baphoun, Phimeanakas, Preah Palilay, Elephant Terrace a Leper King Terrace. Prohlídka pokračuje návštěvou chrámu Ta Prohm (chrám, ve kterém se natáčel film Tomb Raider s Angelinou Jolie) s gigantickými kořeny stromů, které chrámem prorůstají. Odpolední prohlídka Angkor Watu – svatého města a největšího Hinduistického chrámu v celé Kambodži vybudovaného králem Suryavarmanem II. na začátku 12. století a zasvěceného bohu Vishnu. Na úchvatný západ slunce se podíváte z hory Bakheng a pote se vratite na bufetovou veceri v popularni restauraci Koulen s tradicnim vystoupenim tanecnic Apsara.

 

 

 

3. den: Siem Reap

Po snidani Celodenní privátní výlet na kambodžský venkov a do Plovouci vesnice s ceskym pruvodcem.

 

Popis vyletu:

 

Kambodžský venkov nabízí množství pestrobarevných zážitků a fotopříležitostí pro ty, které zajímá každodenní život prostých lidí. Uvidíte ruční řemesla tak, jak je Khmerové provozují po staletí. Budete mít příležitost si různá řemesla také vyzkoušet: sázet rýži (v sezóně), připravit si rýžové těsto a z něho rýžové nudle, uvidite vyrobu ryzove palenky, palmoveho cukru z palmové šťávy, vyrobíte si vonné tyčinky a upletete si ozdobnou krabičku z palmových listů.

Odpoledne navstivite plovoucí vesnici na jezere Tonle Sap, největším sladkovodním jezere v jihovýchodní Asii. Výška hladiny jezera se během roku značně mění, v období monzunů se jezero zvětší téměř desetkrát. Během plavby lodí si budete mít možnost seznámit se s životem a prací komunit, které na tomto jezeře žijí. Domky, školy, nemocnice a dokonce i kostely jsou postaveny na plovoucích plošinách a ukotveny na různých místech podél lodní trasy.

 

4. den: Siem Reap / Sihanoukville

Snidane, volno do privatniho transferu na letiste a odlet do primorskeho letoviska Sihanoukville v jizni Kambodzi. Privatni transfer do hotelu Golden Sand. Veceri si muzete dat na plazi nebo v oblibene restauraci NYAM Khmer Restaurant, ktera je pobliz vaseho hotelu. Nabizeji vynikajici khmerske speciality, napr. rybi Amok nebo Lok Lak v peknem prostredi restaurace.

 

5. den: Sihanoukville / Koh Rong

Po snidani odjezd do pristaviste a prejezd lodi na ostrov Koh Rong (cesta lodi trva priblizne 1 hodinu).

 

6. den: Koh Rong

Pobyt u more se snidani. Individualni volno na prochazky po 5 km dlouhe plazi s jemnym bilym piskem, zapujceni kajaku nebo kola, rybarske vylety na okolni ostrovy se snorchlovanim nebo potapeni s instruktorem. Take se pri kurzu vareni muzete naucit se sefkucharem rezortu varit exoticke speciality.

 

7. den: Koh Rong

Pobyt u more se snidani. Individualni volno na prochazky po 5 km dlouhe plazi s jemnym bilym piskem, zapujceni kajaku nebo kola, rybarske vylety na okolni ostrovy se snorchlovanim nebo potapeni s instruktorem. Take se pri kurzu vareni muzete naucit se sefkucharem rezortu varit exoticke speciality.

 

8. den: Koh Rong / Sihanoukville / Phnom Penh

Po snidani odjezd do pristaviste a prejezd lodi zpet do Sihanoukville a odtud privatni transfer do hotelu v Phnom Penhu.

 

Odpoledne si muzete prohlednout Královsky palác s jeho zářícími věžemi a tropickými zahradami. Královský palác slouží také jako rezidence současného krále Kambodžského království, krále Norodoma Sihamoniho (v mládí studoval dlouhá léta v Praze a mluví česky). O dávné historii Kambodži se můžete dozvědět v Národním muzeu a pak si udělat procházku na Wat Phnom (v překladu znamená „klášter na kopci“), kde můžete pozorovat opice nebo si nechat vyložit budoucnost….Prohlédněte si i místní trhy, nejznámější je Central Market, který sídlí v osobité budově ve stylu Art Deco. Můžete nakoupit téměř vše, od cédéček, přes umělecké předměty a šperky, až po hedvábné šátky, šály a látky.

Vecer: možnost individuální procházky po promenádě na nábřeží řeky Mekong s barevnými butiky, uměleckými galeriemi, stylovými restauracemi, kavárnami a výstavními hotely.

 

Večeři si můžete dát v jedné z mnoha restaurací lemující promenádu na nábřeží nebo na palubě lodi při západu slunce během plavby čtyřmi řekami do míst, kde se Tonle Sap setkává s Mekongem. Panoramatický pohled na Phnom Penh, Královský palác, Národní muzeum a poloostrov Chrouy Changvar.

 

9. den: Phnom Penh

Snídaně, individualni volno do odletu s moznosti vyletu, napr.: na Koh Dach, ostrůvek uprostřed veletoku Mekong. Ostrůvek si zachoval původní kambodžskou kulturu a kouzelnou jednoduchost, ženy ručně tkají jemné hedvábí a mniši oděni do šafránových oděvů vybírají ranní almužnu. Na malé pláži s bílým pískem si můžete odpočinout a zaplavat. Privatni transfer na letiste k odletu.

 

 

Cena za osobu ve dvouluzkovem pokoji Kc 25 990,-

v obdobi od 1.1.2018 - 30.9.2019

 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

Prosím kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře nebo na pragueangkor@yahoo.com

Do Kambodži doporučujeme zajištění e-víz předem na https://www.evisa.gov.kh/

 

 

 

Cena zahrnuje:


* ubytovani se snídaní ve výše u vedených hotelech (kategorie 3* a 4*)

* privátní transfer z letiště v Siem Reap do hotelu a zpet

* privatni výlet do chrámů Angkoru s cesky hovořícím průvodcem, vč. dopravy

* bufetovou veceri v restauraci Koulen s tradicnim vystoupenim tanecnic Apsara

* privatni navsteva kambodzske vesnice a plovouci vesnice s cesky hovoricim pruvodcem

   a khmerskym tlumocnikem, vc. dopravy a pronajmu lodi

* leteckou prepravu Siem Reap – Sihanoukville v ekonomicke tride

* privatni transfer z letiste do hotelu v Sihanoukville

* privatni transfer z hotelu do pristaviste v Sihanoukville

* lodni prepravu Sihanoukville – Koh Rong a zpet

* privátní transfer autem z pristaviste v Sihanoukville do hotelu v Phnom Penhu

* privatni transfer z hotelu v Phnom Penhu na letiste k odletu


 


Cena nezahrnuje:


Letenku z Prahy do Siem Reap a z Phnom Penhu do Prahy v ekonomicke tride.

Vstupne do chramu Angkoru 37 USD na osobu, transfery od pristaviste do rezortu a zpet na ostrove Koh Rong a viza do Kambodzi 30 USD na osobu, ktera obdrzite na letisti.

 

Doporučujeme zajištění e-víz předem na https://www.evisa.gov.kh/ E-vizum stoji 37 USD (30 USD vizum, poplatek 7 USD).


 

 

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce. 

 

 

Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

Angkor Wat a ostrov Koh Rong
Angkor Wat a ostrov Koh Rong
Angkor Wat a ostrov Koh Rong

Aktuální počasí

Siem Reap

Oblačno až skoro zataženo, jemný déšť
  • Oblačno až skoro zataženo, jemný déšť
  • Teplota: 27 °C
  • Vítr: severovýchodní, 13 km/h
  • Tlak: 1007 hPa
  • Rel. vlhkost: 94 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
Pá, 29/05/2020 - 08:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia