Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Bangkok a pláže Pattaya

 

Poznáte exotický Bangkok, hlavní město thajského království a vyhřejete se na plážích thajského letoviska Pattaya. 8 nocí v Thajsku.

 

 

 

 

3 noci v Bangkoku, v 3* hotelu Rambuttri Village s bazénem v centru Starého města nedaleko nejkrásnějších památek a turistického dění, kde je ten "pravý Bangkok”. http://www.rambuttrivillage.com

 
4 noci v tropickém letovisku Pattaya, v 3* hotelu Loma Resort & Spa s bazénem v tropické zahradě, 500 m od pláže. http://www.lomaresort.com   

 

 

 

Program

 

1. den

Přílet do Bangkoku, privátní transfer z letiště do 3* hotelu Rambuttri Village. 

 

2. den

Snídaně, individuální volno na prohlídku nejkrásnějších památek a míst v Bangkoku. Prohlídku můžete začít návštěvou chrámu ležícího Buddhy Wat Pho, nejstaršího a největšího chrámu v Bangkoku s 46 metrovým, zlatem pokrytým ležícím Buddhou. Chrám je od hotelu vzdálen jen 25 minut pěšky a 10 minut tuk-tukem (vstupné 100 THB, otevřeno od 8.30 do 17.00 s přestávkou na oběd od 12.00-13.00 hod.) a prohlídky Královského paláce, v jehož komplexu se nachází Wat Phra Kaew, nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku. Je to komplex nádherně zdobených budov a monumentů. V jedné z budov je smaragdová socha Buddhy (Emerald Buddha) - jedna z nejuctivanejsich soch Buddhy v Thajsku. Palác je vzdálen jen 20 minut pěšky nebo 5 minut tuk-tukem od hotelu. Otevřeno od 8.30 hod- do 15.30 hodin. Vstupné 400 THB.

 

3. den

Snídaně, individuální volno s možností výletů, např. do starobylého města Ayutthayi, které bylo hlavním městem Thajska celých 417 let. Navštívíte chrámy Wat Phu Khao Thong, postavený U-Thongem ve 14. století jako meditační chrám. Poté navštívíte Wat Phra Si Sanphet, úchvatný, turisticky nejznámější chrám v Ayutthayi a ve Wihan Phramongkhon Bophit uvidíte jednu z největších bronzových soch Buddhy v Thajsku. Můžete si také vybrat výlet na plovoucí trh Damnern Saduak, původní a nejstarší plovoucí trh v provincii Ratchaburi. Překvapí Vás záplava loděk přeplněných tropickým ovocem, zeleninou, bylinkami, květinami a nepřeberným množstvím zboží všeho druhu a barev.

 

4. den

Po snídani privátní transfer autem do tropického letoviska Pattaya. Ubytování v rezortu Loma Resort & Spa.

 

5. den

Pobyt u moře se snídaní s možností výletů, např. na malebné okolní ostrovy se šnorchlováním, rybářské výlety, projížďky na slonech, výlety na krokodýlí farmu, do tropické zahrady Nong Nooch nebo do tygří ZOO.

 

6. den

Pobyt u moře se snídaní.

 

7. den

Pobyt u moře se snídaní.

 

8. den 

Snídaně, volno u moře, privátní transfer na mezinarodni letiště Suvarnabhumi v Bangkoku k odletu.

 

 

 

18 900 Kč cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji od 1.1.2018 - 30.4.2019  


Příplatek za osobu v jednolůžkovém pokoji: 8 500 Kč

 

 

 

 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

Za příplatek český průvodce v Thajsku.

 

 

Cenu v období Vánoc a Silvestra Vám rádi spočítáme. Prosím kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře pragueangkor@yahoo.com.

 

 

 

 

Cena zahrnuje:

 

7 nocí v 3* hotelu se snídaní, privátní transfer z letiště do hotelu v Bangkoku, privátní transfer z hotelu v Bangkoku do hotelu v Pattaye, privátní transfer z hotelu v Pattaye na letiště v Bangkoku. Cena zahrnuje i povinné pojištění naší CK proti úpadku.


Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

 

 

 

Cena nezahrnuje:


Zpáteční letenku Praha - Bangkok (můžeme vám zajistit za výhodnou cenu na http://www.okletenky.cz/), individuální cestovní pojistění a případné odletové letištní taxy, které nejsou zahrnuty v letence, poplatek za vstupní víza do Thajska, momentálně bez poplatku (pas platný minimálně 6 měsíců po návratu ze země, vyplněný formulář).

 

 


Bangkok a pláže Pattaya
Bangkok a pláže Pattaya
Bangkok a pláže Pattaya

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 28 °C
  • Vítr: Jiho-jihozápadní, 3.7 km/h
  • Tlak: 1011 hPa
  • Rel. vlhkost: 74 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
St, 12/12/2018 - 14:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia