Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Bangkok a tropické pláže Krabi

 

9-denní exotický zájezd do Thajska ve 3* hotelech. Cena zahrnuje zpáteční letenku z Bangkoku na Krabi.

 

 

2 noci v Bangkoku, v 3* hotelu Rambuttri Village s bazénem v centru Starého města nedaleko nejkrásnějších památek a turistického dění.

 

Hotel Rambuttri Village:

http://www.rambuttrivillage.com

 

 

6 nocí v tropickém letovisku Ao Nang, Krabi, v moderním 3* hotelu iCheck Inn s bazénem, jen pár minut pěšky od nejrůznějších obchodů, vynikajících restaurací a barů a 15 minut od malebné pláže Nopparathara.

 

Hotel iCheck Inn:

http://www.icheckinn.com/hotel.php?ici-krabi

 

 

Program

 

1. den

Přílet do Bangkoku, privátní transfer z letiště do 3* hotelu Rambuttri Village.

 

2. den

Snídaně, individuální volno na prohlídku nejkrásnějších památek a míst Bangkoku. Prohlídku můžete začít návštěvou chrámu ležícího Buddhy Wat Pho, nejstaršího a největšího chrámu v Bangkoku s 46 metrovým, zlatem pokrytým ležícím Buddhou. Chrám je od hotelu vzdálen jen 25 minut pěšky a 10 minut tuk-tukem (vstupné 100 THB, otevřeno od 8.30 do 17.00 s přestávkou na oběd od 12.00 - 13.00 hod.) a prohlídky Královského paláce, v jehož komplexu se nachází Wat Phra Kaew, buddhistický klášter v Thajsku. Je to komplex nádherně zdobených budov a monumentů. V jedné z budov je smaragdová socha Buddhy (Emerald Buddha) - jedna z nejposvátnějších soch Buddhy v Thajsku. Palác je vzdálen jen 20 minut pěšky nebo 5 minut tuk-tukem od hotelu. Otevřeno od 8.30 hod - do 15.30 hodin. Vstupné 400 THB.

 

3. den

Po snídani privátní transfer na letiště Don Muang k odletu na Krabi. Po příletu individuální transfer do hotelu (taxi u východu z letištní haly za 400 Kč) nebo za cenu 800 Kč za hotelové taxi - hotelové taxi lze doobjednat předem. Ubytování v rezortu iCheck Inn.

 

 

4. - 8. den

Snídaně, pobyt u moře se snídaní s možností výletů, např. na malebné okolní ostrovy (ostrov Phi Phi, ostrov Jamese Bonda, ostrov Hong) se šnorchlováním, potápění, jízda na koních, lezení po skalách, pronájem motorky a objevování ostrova.

 

 

9. den

Snídaně, individuální transfer na letiště Krabi (taxi u rezortu cca 400 Kč) nebo za cenu 800 Kč za hotelové taxi - lze doobjednat předem. Po příletu do Bangkoku přejezd z letiště Don Muang na mezinárodní letiště Suvarnabhumi k odletu. Zdarma kyvadlový autobus (shuttle): odjezd od příletové haly v každou celou hodinu od 5.00 hod. do 24.00 hod (cesta trvá cca 50 minut). Lze také pronajmout taxi za cca 350 Kč.

 

 

 

Cena 20 450 za osobu ve dvoulůžkovém pokoji v období od 1.1.2018 do 30.9.2019

 

 

 Příplatek za osobu v jednolůžkovém pokoji: 9 580 Kč

 

 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

Cenu v období Vánoc a Silvestra Vám rádi spočítáme.

Za příplatek český průvodce v Thajsku.

 

Prosím kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře nebo na pragueangkor@yahoo.com

 

 

 

Cena zahrnuje:

 

8 nocí v 3* hotelech se snídaní, privátní transfer z letiště do hotelu v Bangkoku při příletu, privátní transfer z hotelu v Bangkoku na letiště Don Muang k odletu na Krabi, zpáteční letenku Bangkok - Krabi v ekonomické třídě.

 

 

Cena nezahrnuje:

 

Leteckou dopravu z Prahy do Bangkoku a zpět (můžeme vám zajistit za výhodnou cenu na http://www.okletenky.cz/), transfer z letiště v Krabi do hotelu a zpět, dopravu z letiště Don Muang na letiště Suvarnabhumi v Bangkoku, víza do Thajska jsou momentálně bez poplatku (pas platný minimálně 6 měsíců po návratu ze země a vyplněný formulář), individuální cestovní pojištění.

 

 

Letenky jsou kalkulované v optimální rezervační třídě v závislosti na volných kapacitách a aktuálním měnovém kurzu. Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

Bangkok a tropické pláže Krabi
Bangkok a tropické pláže Krabi
Bangkok a tropické pláže Krabi

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 28 °C
  • Vítr: Proměnná, 5.6 km/h
  • Tlak: 1007 hPa
  • Rel. vlhkost: 84 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
St, 08/07/2020 - 16:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia