Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Bangkok a tropické pláže Krabi

 

9-denní exotický zájezd do Thajska ve 4* hotelu na Krabi.

Cena zahrnuje zpáteční letenku z Bangkoku na Krabi.


  

 

2 noci v Bangkoku, v 3* hotelu Rambuttri Village s bazénem v centru Starého města nedaleko nejkrásnějších památek a turistického dění, kde je ten “pravý Bangkok”. http://www.rambuttrivillage.com


 


 

6 nocí v tropickém letovisku Ao Nang, Krabi, v luxusním 4* hotelu Areetara s bazénem v tropické zahradě, jen pár minut pěšky od pláže a od nejrůznějších obchodů a vynikajících restaurací a barů.  http://www.areetara.com/

 


Program:


 

1. den

Přílet do Bangkoku, privátní transfer z letiště do 3* hotelu Rambuttri Village.

 

2. den

Snídaně, individuální volno na prohlídku nejkrásnějších památek a míst Bangkoku. Prohlídku můžete začít návštěvou chrámu ležícího Buddhy Wat Pho, nejstaršího a největšího chrámu v Bangkoku s 46 metrovým, zlatem pokrytým ležícím Buddhou. Chrám je od hotelu vzdálen jen 25 minut pěšky a 10 minut tuk - tukem (vstupné 100 THB, otevřeno od 8.30 do 17.00 s přestávkou na oběd od 12.00 -13.00 hod.) a prohlídky Královského paláce, v jehož komplexu se nachází Wat Phra Kaew, nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku. Je to komplex nádherně zdobených budov a monumentů. V jedné z budov je smaragdová socha Buddhy (Emerald Buddha) - jedna z nejposvátnějších soch Buddhy v Thajsku. Palác je vzdálen jen 20 minut pěšky nebo 5 minut tuk - tukem od hotelu. Otevřeno od 8.30 hod - do 15.30 hodin. Vstupné 400 THB. 


3. den

Po snídani privátní transfer na letiště Don Muang na odlet na Krabi. Po příletu individuální transfer do hotelu (taxi u východu z letištní haly za 400 Kč) nebo za cenu 800 Kč za hotelové taxi – hotelové taxi lze doobjednat předem. Ubytování v rezortu Areetara.


4. - 8. den

Snídaně, pobyt u moře se snídaní s možností výletů, např. na malebné okolní ostrovy (ostrov Phi Phi, ostrov Jamese Bonda, ostrov Hong) se šnorchlováním, potápění, jízda na koních, lezení po skalách, pronájem motorky a objevování ostrova.

 

9. den

Snídaně, individuální transfer na letiště Krabi (taxi u rezortu cca 400 Kč) nebo za příplatek 800 Kč za hotelové taxi - lze doobjednat předem.  Po příletu do Bangkoku přejezd z letiště Don Muang na mezinárodní letiště Suvarnabhumi k odletu. Zdarma kyvadlovy letistni autobus (shuttle): odjezd od příletové haly v každou celou hodinu od 5.00 hod. do 24.00 hod (cesta trvá cca 50 minut). Lze také pronajmout taxi za cca 250 Kč.

 

 

 


 

 

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji v období

od 1.1.2018 do 30.9.2019: 27 500 Kč

 

Příplatek za osobu v jednolůžkovém pokoji: 18 800 Kč

 


 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

Za příplatek český průvodce v Thajsku.

Cenu v období Vánoc a Silvestra Vám rádi spočítáme.

 

Prosím kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře nebo na pragueangkor@yahoo.com

 

 

 

Cena zahrnuje:


8 noci v 3* a 4* hotelech se snídaní, privatní transfer z letistě do hotelu v Bangkoku při příletu, privátní transfer z hotelu v Bangkoku na letistě Don Muang k odletu na Krabi, zpáteční letenku Bangkok - Krabi v ekonomické třídě.

 

 

Cena nezahrnuje:


Leteckou dopravu do Bangkoku a zpět (můžeme vám zajistit za výhodnou cenu na http://www.okletenky.cz/), transfer z letistě v Krabi do hotelu a zpět, dopravu z letiště Don Mueang v Bangkoku na letiště Suvarnabhumi take v Bangkoku, víza do Thajska jsou momentálně bez poplatku (pas platný minimálně 6 měsíců po návratu ze země a vyplněný formulář), individuální cestovni pojištění.

 

 

 

Letenky jsou kalkulované v optimální rezervační třídě v závislosti na volných kapacitách a aktuálním měnovém kurzu. Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

 

 

Bangkok a tropické pláže Krabi
Bangkok a tropické pláže Krabi
Bangkok a tropické pláže Krabi

Aktuální počasí

Siem Reap

Skoro jasno
  • Skoro jasno
  • Teplota: 29 °C
  • Vítr: proměnlivý od jihovýchodní po Jiho-jihozápadní proudění, 13 km/h
  • Tlak: 1010 hPa
  • Rel. vlhkost: 45 %
  • Viditelnost: 10 km
Hlášení ze dne:
Čt, 24/01/2019 - 09:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia