Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Do Thajska na ostrov slonů

V ceně je i zpáteční letenka z Prahy do thajského Bangkoku.

Exotický zájezd na 10 dní na tropický ostrov Koh Chang v Thajsku Koh Chang znamená v thajstině “sloní ostrov”, protože tvar ostrova připomíná plovouciho slona. Turistický ruch zde jestě není tak rozvinutý jako na jiných thajských ostrovech a ostrov nabízí překrasné přírodní scenérie, vodopády a kilometry bílých písecných pláží.

 

 

Ostrov Koh Chang  http://www.koh-chang.cz/ 

 

7 nocí ubytování na thajském ostrově Koh Chang v ALINA GRANDE HOTEL & RESORT v pokojich Single Aircon Hotel Room (jedno manželské dvouluzko bez moznosti přistylky) (www.alinaresort.com ). Tento příjemný hotelový rezort leží v Thajském zálivu u 2,5 km dlouhé pláže s bílým pískem Haad Sai Khao (White Sand Beach), průzračným tyrkysovým mořem a krásnou tropickou vegetací. Rezort se skládá z bungalovů a hotelových pokojů u pláže a nově otevřeného hotelu s pohodlnými pokoji 50m od pláže (přes ulici). Hotel Alina Grande Hillside má bazén s venkovním barem. V restauraci na pláži si můžete vychutnat místní speciality, BBQ nebo plody moře při romantickém západu slunce.

 

 

 

Program


 

1. den:

Odlet z Prahy

 

2. den:

Přílet do Bangkoku, transfer privátním taxi do Alina Grande Hotel & Resort na ostrově

Koh Chang, trajekt na ostrov (cca 4,5 hodiny, vč. trajektu), ubytování, prenocovani.

 

3.- 9. den:

Ubytovani v hotelovych pokojich Alina Grande Hotel & Resort se snidani, pobyt na plazi s moznosti individualnich vyletu, napr. na okolní ostrovy s malebnými plážičkami, šnorchlováním a odpočinkem na pláži, rybářských výletů a výletu do delfinária Oasis Sea World, kde si můžete zaplavat s delfíny. Také se můžete projet na slonech džunglí kolem ovocnářských farem a pozorovat okolní tropickou faunu a floru nebo si zapujcit motorku (cca 150-200 Kc na den) a objevovat ostrov, jeho prirodni krasy a dalsi malebne plazicky.

 

9. den:

Odjezd autobusem do Bangkoku (cesta trva cca 8-9 hodin, prijezd do centra Bangkoku do oblasti popularni ulice Khao San. Podle casu odletu do Prahy: moznost prohlidky oblasti ulice Khao San a Rambuttri Road s rušným životem, krámky se suvenýry, občerstvením, s bary a úžasnými masážními salony,

NEBO autobusem primo na letiste Suvarnabhumi v Bangkoku na odlet do Prahy.

 

10. den:

Prilet do Prahy

 

 

Cena:

Kč 29 990 za osobu ve dvoulůžkovém pokoji

33 490 za osobu v jednoluzkovem pokoji (3. cestujici osoba)

 

 

 

Cena plati od 1.5.2016-30.9.2017

 

 

Cena zahrnuje


Leteckou přepravu Praha - Bangkok – Praha, 7 nocí se snídaní v 3* hotelu, privatni transfer z letiště v Bangkoku do hotelu Alina Grande Hotel & Resort (max. 3 osoby v jednom aute), vc. poplatku za trajekt, autobusovou jízdenku Koh Chang - Bangkok, veskere povinne poplatky. Asistenci ceskeho zastupce na telefonu v Thajsku.

 

 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

 

Prosim kontaktujte nas na pragueangkor@yahoo.com nebo z nasi webove stranky.

 

 

 

 

Cena nezahrnuje


Poplatek za vstupní víza do Thajska (lze ziskat na letisti v Bangkoku, viza jsou momentálně bez poplatku), individualni vylety, pripadny transfer z centra Bangkoku na letistě pri odletu (sdruzeny transfer na letiste od cca 150 Kc za osobu), cestovní pojištění.


Pro predbezne rezervace letenek prosime o sdeleni celych jmen vsech cestujicich. Rezervace jsou nezavazne a lze je rusit bez stornopoplatku. CK si vyhrazuje pravo na upravu ceny letenky v zavislosti na volne rezervacni tride. Letenky jsou kalkulovany v obvykle rezervacni tride. Presny program, itinerary letu a cena letenky bude upresnena v potvrzujici nabidce v dobe rezervace zajezdu.

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce.

 

 Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

 

 

 

 


Do Thajska na ostrov slonů
Do Thajska na ostrov slonů
Do Thajska na ostrov slonů
Do Thajska na ostrov slonů
Do Thajska na ostrov slonů
Do Thajska na ostrov slonů
Do Thajska na ostrov slonů
Do Thajska na ostrov slonů
Do Thajska na ostrov slonů

Aktuální počasí

Siem Reap

Jasno
  • Jasno
  • Teplota: 28 °C
  • Vítr: Proměnná, 3.7 km/h
  • Tlak: 1011 hPa
  • Rel. vlhkost: 84 %
  • Viditelnost: 10 km
Hlášení ze dne:
Po, 19/03/2018 - 02:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia