Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Exkluzivni privatni poznavaci okruh Laosem letecky na 12 dnů

 

Hlavní město Laosu Vientiane, starobylý Luang Prabang s královským palácem na soutoku dvou řek, oblast

4 000 ostrovů na řece Mekong a město Pakse.

 

 

 

Panenská příroda, nedotčené památky, vodopády, náhorní plošina Bolaven, domorodé vesničky a 4 000 ostrovů na řece Mekong.

 

 

 

Poznáte Si Phan Don (v překladu 4 000 ostrovů), souostroví na řece Mekong v provincii Champasak v jižním Laosu. Pro tuto oblast jsou charakteristické stovky ostrovů a ostrůvků, z nichž je polovina ponořená pod hladinou, když je řeka Mekong rozvodněná. Hlavními a největšími z ostrovů oblasti jsou jsou ostrovy Don Khong, Don Det a Don Khon. Nezapomenutelné pro Vas budou vodopády Khone Phapheng, série obrovských prudkých vodopádů v řadě za sebou. Pokud budete mít štestí, uvidíte sladkovodní delfíny Irrawaddy (Pakha), které můžete pozorovat z lodi plující z ostrova Don Khon. Delfíni Irrawaddy jsou považováni za vysoce ohrožený druh.

 

Luang Prabang je bývalé hlavní město Laosu a od roku 1995 je také památkou světového dědictví UNESCO. Město leží na soutoku dvou řek, které ho téměř obklopují pod horou Phou Si, s chrámem na samém vrcholu a je nádhernou mozaikou tradiční dřevěné laoské a francouzské koloniální architektury. Každého návštěvníka města překvapí jeho malebnost, čistota a okouzlující atmosféra.

 

Pakse nebo Pakxe (znamená ústí řeky Se) je hlavním a nejlidnatějším městem jižní provincie Champasak a leží na soutoku řek Xe Don a Mekong. Pakse je branou do oblasti plošiny Bolaven (Bolaven Plateau), pozůstatek pradávné vulkanické činnosti Je světoznámá díky svým zemědělským produktům, především kávě a čaji, které se zde pěstují na nespočetně plantáží. Tato oblast je domovem mnoha překrásných vodopádů, nádherné přírody, kmenových vesniček a panenských přírodních krás. V oblasti je několik chráněných národních parků obklopených hustou zelenou džunglí.

 

 

 

 

Program

 

 

1. den: odlet z CR

 

2. den: Laos, Luang Prabang

Přílet na letiště v Luang Prabang. Privatní transfer do 4* hotelu Zen Namkhan Boutique Resort.

 www.zennamkhanresort.com

 

3. den: Luang Prabang

Celodenní privátní výlet autem s anglickým průvodcem po nejkrásnějších místech města. Navštívíte chrámy Vat Xieng Toung, nejstarší klášter ve městě a jeden z nejkrásnějších Vat Vipassana, zlatý chrám s parkem s exotickou květenou pro mnichy praktikující způsob meditace Vipassana, Haw Kham - bývalý Královský palác, který v dnešní době slouží jako Národní muzeum a také horu Phou Si, ze které je nádherný rozhled na celé město s překrásnými východy a západy slunce. Oběd v místní restauraci.

 

4. den: Luang Prabang

Celodenní privátní výlet autem s anglickým průvodcem k vodopádům Kuang Si a do jeskyni Pak Ou. Obrovské, několikastupňové vodopády Kuang Si lezi 29 km jižně od Luang Prabang. Překrásné místo na odpočinek u malebných kaskádovitých jezírek s tyrkysově průzračnou vodou, ve kterých se můžete vykoupat. Výlet pokračuje návstěvou jeskyní Pak Ou. Světoznámé "Buddhovy jeskyně" v překrásné přírodě se nacházejí severně od města na řece Mekong. Oběd v místní restauraci.

 

5. den: Luang Prabang / Vientiane

Snídaně a odpočinek u bazénu. Privátní transfer na letistě k přeletu do Vientiane, hlavního města Laosu s příjemně ospalou atmosférou a nádhernými západy slunce nad mohutným veletokem Mekong.

Po příletu privátní transfer do 4* hotelového rezortu Salana Boutique nebo Dhavara Boutique Hotel.

 www.salanaboutique.com

 www.dhavarahotel.com

 

6. den: Vientiane

Celodenní privátní výlet autem s anglickým průvodcem. Navštívíte tříposchodovou stupu Pha That Luang, narodní symbol a nejposvátnější stupu v Laosu, dále Patuxai (Victory Gate), Wat Si Saket, nejstarší chrám ve Vientiane s unikatní atmosférou, a Buddha Park s bizardní kolekcí obrovských soch božstev z Buddhistické a Hinduistické mytologie. Oběd v místní restauraci.

 

7. den: Vientien / Pakse, Laos

Snídaně a odpočinek u bazénu. Privatní transfer na letistě k přeletu do města Pakse v jižním Laosu.

Pakse (nebo též Pakse - znamená ústí řeky Se nebo Xe) je hlavním a nejlidnatějším městem jižní provincie Champasak a leží na soutoku řek Xe Don a Mekong. Pakse je branou k překrasné oblasti plošiny Bolaven.

Po přiletu privatní transfer do 4* hotelu Champasak Grand.

 www.champasakgrand.com

 

8. den: Pakse, Bolaven Plateau

Celodenní privátní výlet autem s anglickým průvodcem na Bolaven Plateau. Plošina Bolaven, pozůstatek pradávné vulkanické činnosti, je světoznámá díky svým zemědělským produktům, především svetoznamé kávě s čokoládovou přichutí a vynikajícímu čaji, které se zde pěstují na nespočetných plantážích. Tato oblast je domovem mnoha překrásných vodopádů, nádherné přírody, kmenových vesniček a panenských přírodních krás v chráněných národních parcích obklopených hustou zelenou džunglí. https://www.youtube.com/watch?v=FnV7gHTZz8M

Oběd v místní restauraci.

 

9. den: Pakse, 4 000 ostrovu

Snídaně a odpočinek u bazénu. Privatní transfer autem do oblasti 4000 ostrovů (priblizně 2-2,5 hodiny). Si Phan Don https://www.youtube.com/watch?v=Ij1qpzJWWNA (v překladu 4 000 ostrovů) je souostroví v řece Mekong, v provincii Champasak v jižním Laosu. Pro oblast Si Phan Don jsou charakteristické stovky ostrovů a ostrůvků, z nichž je polovina ponořená pod hladinou, když je řeka Mekong rozvodněná. Ubytovaní na ostrově Don Det v 3* hotelovým rezortu Little Eden s prekrásnými východy a západy slunce nad Mekongem.

 www.littleedenguesthouse-dondet.com

 

10. den: Pakse / ostrov Don Det

Celodenní privátní výlet s anglickým průvodcem za překrásnou přírodou okolních ostrovů Don Khon a Don Khong https://www.youtube.com/watch?v=V-t722pJsMo a k vodopádům a peřejím na řece Mekong s možností koupání se v řece a o dpočinku na písčité pláži. Oběd v místní restauraci. Přenocování v Little Eden na ostrově Don Det.

 

11. den: ostrov Don Det / Pakse

Volno do privátního transferu z ostrova Don Det na letistě v Pakse k odletu z Laosu.

 

12. den: navrat do CR

 

 

 

Kč 66 780 za osobu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Ceny se v období Vánoc a Silvestra mohou lišit.

 

 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ PODLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

Cenu v období Vánoc a Silvestra Vám rádi spočítáme.

 

 

Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře nebo na pragueangkor@yahoo.com

 

 

 

 

Cena je platná pro období  1.1.2018 - 30.9.2019 na osobu a zahrnuje:

 


 

ubytovani se snídaní ve výše u vedených hotelech.

Všechny uvedené privátní transfery z/na letiště ve všech destinacích.

Všechny uvedené privatní výlety autem s anglicky hovořicím průvodcem, vč. dopravy (vstupy jsou zahrnuty pouze u 2 celodenních výletů v Luang Prabangu a 1 celodenniho vyletu  oblasti 4000 ostrovu).

5x oběd v místní restauraci během výletů.

Privátní transfer autem z hotelu v Pakse do hotelu na ostrově Don Det v oblasti 4000 ostrovů, vč. poplatků za trajekt na ostrov Don Det.

Privátní transfer z hotelu na ostrově Don Det na letistě v Pakse k odletu z Laosu, vč. poplatku za trajekt.

Letenku Bangkok – Luang Prabang.

Letenku Luang Prabang – Vientiane.

Letenku Vientiane – Pakse.

Letenku Pakse – Bangkok.

Cena nezahrnuje:


vstupy během výletů ve Vientiane a v Pakse, vstupní víza do Laosu (lze získat na letišti v Luang Prabang za cenu 30 USD), leteckou přepravu Praha - Bangkok a zpět, cestovní pojištění.

 

 

 

Pro predbezne rezervace letenek prosime o sdeleni celych jmen vsech cestujicich. Rezervace jsou nezavazne a lze je rusit bez stornopoplatku. CK si vyhrazuje pravo na upravu ceny letenky v zavislosti na volne rezervacni tride. Letenky jsou kalkulovany v obvykle rezervacni tride. Presny program, itinerary letu a cena letenky bude upresnena v potvrzujici nabidce v dobe rezervace zajezdu.

 

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce.

 

 

Pokud budou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zarezervujeme Vam jiný hotel ve stejné kategorii.

Exkluzivni privatni poznavaci okruh Laosem letecky na 12 dnů
Exkluzivni privatni poznavaci okruh Laosem letecky na 12 dnů
Exkluzivni privatni poznavaci okruh Laosem letecky na 12 dnů

Aktuální počasí

Siem Reap

Skoro jasno
  • Skoro jasno
  • Teplota: 29 °C
  • Vítr: proměnlivý od jihovýchodní po Jiho-jihozápadní proudění, 13 km/h
  • Tlak: 1010 hPa
  • Rel. vlhkost: 45 %
  • Viditelnost: 10 km
Hlášení ze dne:
Čt, 24/01/2019 - 09:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia