Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Historické památky thajského Bangkoku a tropické letovisko Pattaya

 

1. a 2. dítě do 15 let jen za 13 680 Kč


Poznáte úžasný Bangkok, hlavní město thajského království a vyhřejete se na plážích thajského letoviska.


*2 noci v Bangkoku, v 3* hotelu Rambuttri Village Hotel v centru Starého města nedaleko nejkrásnějších památek a turistického dění, kde je ten "pravý Bangkok“.

http://www.rambuttrivillage.com/location.html

 *5 nocí v tropickém letovisku Pattaya, v 3+* hotelu LK Legnd http://www.lkpattaya.com/legend/s rozsahlým bazénem 500 m od pláže.


http://thajsko.com/pruvodce/provincie/chonburi/pattaya/pattaya.htm

 

 

 


Program

 

 

1. den:

Přílet do Bangkoku, setkání na letišti s hotelovým řidičem a privátní transfer do 3* hotelu Rambuttri Village Inn s bazénem v centru “starého města” v oblasti populární ulice Khao San.

Odpočinek u hotelového bazénu nebo prohlídka okolí s rušným životem, krámky se suvenýry, občerstvením, s bary a úžasnými masážními salony. http://www.rambuttrivillage.com/location.html                                                                          

Za příplatek 1180 Kč za osobu: v 18. 00 hod. privátní transfer na romantickou večeři na luxusní výletní lodi Gold Princess http://www.pragueangkor.com/vylety/romanticka-vecere-na-luxusni-vyletni-lodi-princess-s-vyhlidkou-na-nocni-bangkok-jeho-chramy s vyhlídkou na noční Bangkok a jeho chrámy - bez průvodce.

Během plavby po řece Chao Phraya si vychutnáte thajskou i mezinárodní kuchyni formou bufetové večeře. Plavba na lodi s večeří bude doprovázena živou hudbou a tancem, romantickou atmosférou a nezapomenutelnou noční scenerií po obou stranách řeky. K vidění bude komplex Královského palace (Grand Palace), Chrám úsvitu (Wat Arun) a další významné památky.

Privátní odvoz zpět do hotelu v cca v 22.30 hodin.

 

 

2. den:

Bufetová snídaně v hotelu. V 9.00 hood.: celodenní privátní okruh s česky hovořícím průvodcem po nejznámějších a nejkrásnějších místech a památkách Bangkoku: navštívíte nejznámnější chrámy Wat Pho (Chrám ležícího Buddhy), Chrám Zlatého Buddhy, Kralovský palác s Chrámem Smaragdového Buddhy, projdete si pestrobarevný kvetinový trh plný cizokrajných květin a vůni a nakonec se projedete lodi po malebné řece Chao Phraya a jedinečných kanálech Thonburi. Včetně dopravy, oběda a vstupu.

http://www.thajskoonline.cz/bangkok/chramy-a-svatyne/grand-palace.html

 

 

3. den:

Snídaně v hotelu, v 10.00 hod. privátní transfer do přímořského letoviska Pattaya do 3*+ hotelu LK Legend s rozsahlým bazénem. Cesta trvá cca 1,5 hodiny. Zbytek dne odpočinek u bazénu nebo procházky po pláži Jomtien a koupani v moři v Thajskem zálivu.

http://www.lkpattaya.com/legend/

 

 

4. den:

Odpočinek u bazénu nebo na pláži.

 

 

5. den:

Celodenní výlet do botanické zahrady Nong Nooch a na krokodýlí farmu s mini ZOO s česky hovořícím průvodcem.

Botanická zahrada Nong Nooch je největší soukromý park v Thajsku, který nadchne především milovníky tropické květeny. Během návštěvy zahrady také uvidíte ukázky thajských tanců a představení se slony. Výlet pokracuje návštěvou krokodýlí farmy a minizoo.

http://www.bangkok.com/pattaya/attractions/nong-nooch-garden.htm

 

 

6. - 7. den:

Odpočinek u bazénu nebo na pláži.

Nebo za příplatek 1340 Kč: celodenní výlet na okolní ostrovy. Motorovým člunem k ostrovu Ko Krok, http://www.vthajsku.cz/taxonomy/term/15 kde si vyzkoušíte rybářské umění. Soutěž v rybaření. Dále šnorchlování u ostrova Ko Sak a nakonec nádherné bělostné pláže ostrova Ko Lan.

V ceně skupinového výletu s anglicky hovořícím průvodcem je doprava, oběd, nealko nápoje na lodi, vybavení na šnorchlování a rybaření, pirátský šátek, CD s fotkami z výletu a půjčení ručníku a krému na opalování.

 

 

8. den:

Privatní transfer na letistě Suvarnabhumi k odletu.

 

 

 

 

Ceny jsou platné od 1.12018 -30.9.2019

 

 

Cena za dospělou osobu: 21 370 Kč 

 

Cena za 1. a 2. dítě do 15 let: 13 680 Kč (cena za jedno dítě)

 

 

 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

Cenu v období Vánoc a Silvestra Vám rádi spočítáme.

 

Prosím kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře nebo na  pragueangkor@yahoo.com

 

 

 

Cena zahrnuje:

7 noci ubytovaní se snídaní vet výše uvedených 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou (nebo 2 dvoulůžkových pokojích v případě 2 děti), privátní transfer z letiště v Bangkoku do hotelu v Bangkoku, privátní transfer z hotelu v Bangkoku do Pattayi, privátní transfer z hotelu v Pattaye na letiště v Bangkoku, privátní výlet s česky hovořícím průvodcem po památkách Bangkoku, vč. dopravy, oběda a vstupu, privátní výlet s česky hovořícím průvodcem do botanické zahrady, na krokodýlí farmu a do mini ZOO v Pattaye, vč. dopravy a vstupu.

 

Cena nezahrnuje:

Zpáteční letenku z Prahy do Bangkoku (můžeme vám zajistit za výhodnou cenu na http://www.okletenky.cz/). Poplatek za vstupní víza do Thajska, momentálně jsou bez poplatku (pas platný minimálně 6 měsíců po návratu ze země, vyplněný formulář). Individuální cestovní pojištění a případné odletové letištní taxy, které nejsou zahrnuty v letence.

 

 

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce. 

 


Historické památky thajského Bangkoku a tropické letovisko Pattaya
Historické památky thajského Bangkoku a tropické letovisko Pattaya
Historické památky thajského Bangkoku a tropické letovisko Pattaya
Historické památky thajského Bangkoku a tropické letovisko Pattaya
Historické památky thajského Bangkoku a tropické letovisko Pattaya

Aktuální počasí

Siem Reap

Skoro jasno
  • Skoro jasno
  • Teplota: 29 °C
  • Vítr: proměnlivý od jiho-jihovýchodní po Jihozápadní proudění, 14.8 km/h
  • Tlak: 1011 hPa
  • Rel. vlhkost: 43 %
  • Viditelnost: 10 km
Hlášení ze dne:
Čt, 24/01/2019 - 08:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia