Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Odpočinek na ostrově Koh Chang v Thajsku a tajemné chrámy Angkoru v Kambodži

 

V ceně zájezdu je zpáteční letenka z Prahy do Bangkoku.

 

Odpočinkový a poznávací zájezd pro cestovatele na 11 dni do Thajska a Kambodži, který Vám umožní poznat krásu, rozmanitost a zároveň i jedinečnost dálného Východu. Relax na ostrove Koh Chang v Thajsku a a na kole tajemné chrámy Angkoru v Kambodzi.

 

Navštívíte plovoucí vesnici, poznáte typické khmerské vesničky a před odjezdem povečeříte v khmerské restauraci s tradičním vystoupením tanečnic Apsara.

 

 

 

Program

 

 

1. den:

Odlet z Prahy.

 

2. den: Bangkok                                                                                                                                                              

Přílet do Bangkoku, privátní transfer z letiště do 3* hotelu Rambuttri Village s bazenem v centru "stareho mesta" v oblasti ulice Khao San, http://rambuttrivillageinn.khaosanroad.com/location.html nedaleko pamatek a turistického dění. Podle času příletu: možnost individuální prohlídky Bangkoku: chrámu Wat Pho, nejstaršího a největšího chrámu v Bangkoku s 46 metrovým, zlatem pokrytým ležícím Buddhou. Chrám je od hotelu vzdálen jen 25 minut pěšky a 10 minut tuk-tukem (vstupné 100 THB/cca 70 Kč, otevřeno od 8.30 do 17.00 s přestávkou na oběd od 12.00-13.00 hod.) a prohlídky Královského paláce, v jehož komplexu se nachází Wat Phra Kaew, nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku. Je to komplex nádherně zdobených budov a monumentů. V jedné z budov je smaragdová socha Buddhy (Emerald Buddha) - jedna z nejposvátnějších soch Buddhy v Thajsku. Palác je vzdálen jen 20 minut pěšky nebo 5 minut tuk-tukem od hotelu. Otevřeno od 8.30 hod. - do 15.30 hodin. Vstupné 500 THB.

 

3. den: Bangkok / Koh Chang

Snídaně. Odjezd linkovým minibusem na ostrov Koh Chang. http://www.koh-chang.cz/ Minibus Vás vyzvedne v recepci hotelu. Přibližně 4,5 hodiny, vč. trajektu na ostrov. www.alinaresort.com

 

4. - 5. den: Koh Chang

Pobyt u moře se snídaní. Opalování a procházky po 2,5 km dlouhé pláži s bílým pískem White Sand Beach, individuální výlety na slonech džunglí kolem gumovníkových a pomelových plantáží, výlety na okolní ostrovy se šnorchlováním, objevování ostrova na motorce, rybářské výlety. http://www.koh-chang.cz/

 

6. den: Koh Chang / Siem Reap

Odjezd linkovým minibusem, ktery Vás vyzvedne v recepci hotelu Alina Grande, do Siem Reap, které leží v severozápadní Kambodži a je hlavním městem stejnojmenné provincie. Cesta trva cca 10 hodin. Siem Reap je branou do chrámového komplexu Angkor, středověkého města vybudovaného v 9. - 13. století vládci Khmerského imperia - památky světového dědictví UNESCO a jednoho ze sedmi divů světa. Večer si můžete prohlédnout centrum města, trh Phsar Chas (Old Market neboli Starý trh), Art Centrum a Night Market (noční trh). V centru města je množství krámků s typicky khmérskými šperky, uměleckými předměty a suvenýry, obchody se šperky a s kabelkami z pravé krokodýlí kůže. Ubytovaní v 3* hotelu Boutique Cambo www.boutiquecambo.com

 

7. den: Siem Reap

Snídaně, privátní výlet na kole s anglicky hovořícím průvodcem do kambodžské “Silk Farm”, která je vzdálena 15 km západně od Siem Reap a leží uprostřed polí s morušovníky. Je to manufaktura vyrábějící jedno z nejkvalitnějších hedvábí v zemi. Prohlídka zahrnuje všechny aspekty výroby, od pěstování larev bource morušového, po barvení hedvábných vláken a tkaní latek ci konečných výrobků. V místní prodejně si můžete tyto krásné výrobky zakoupit. Výlet pokračuje jízdou khmerskou přírodou a vesničkami mezi cukrovými palmami a rýžovými poli směrem k West Baray, největšímu vodnímu rezervoáru Angkoru. V centru rezervoáru je vybudovaný umělý ostrov s hinduistickým chrámem West Mebon. Na březích rezervoáru si můžete zaplavat a odpočinout. Návrat do Siem Reap v odpoledních hodinách. 40 km.

19.00 hod.: bufetová večeře v populární restauraci Koulen http://www.koulenrestaurant.com/ s tradičním vystoupením tanečnic Apsara, vč. transferu do restaurace.

 

8. den: Siem Reap

Snídaně, privátní výlet na kole s anglicky hovořícím průvodcem do chrámů Angkoru - památky světového dědictví UNESCO a jednoho ze sedmi divů světa. 35 km.

Dopoledne: návštěva Angkor Thom starověkého městského areálu vybudovaného v letech 1180-1220 n. l. králem Jayavarman VII. a zasvěceného Buddhismu. Uvidíte také: Jižní bránu Angkor Thom , Bayon, Baphoun, Phimeanakas, Preah Palilay, Elephant Terrace a Leper King Terrace. Prohlídka pokračuje návštěvou chrámu Ta Prohm (chrámu, ve kterém se natáčel film Tomb Raider s Angelinou Jolie) s gigantickými kořeny stromů, které chrámem prorůstají.

Odpoledne: prohlídka Angkor Watu – svatého města a největšího Hinduistického chrámu v celé Kambodži vybudovaného králem Suryavarmanem II na začátku 12. století a zasvěceného bohu Vishnu. Na úchvatný západ slunce se podíváte z hory Bakheng a poté se vrátíte ve vecerních hodinách do města Siem Reap.

30 km.

 

9. den: Siem Reap / Bangkok

Snídaně, po snidani vyzvednutí v hotelu a odjezd linkovým autobusem zpět do Bangkoku. Cesta trva 12 hodin. Ubytování v 3* hotelu Rambuttri Village.

Misto autobusu Vam muzeme zajistit jednosmernou letenku ze Siem Reap do Bangkoku. Cena se pohybuje kolem 3 000 Kc za osobu.

 

10. den: Bangkok

Snídaně, po snidani individualni volno do odletu, privatni transfer na letiště k odletu do Prahy.

 

11. den:

Přílet do Prahy.

 

 

 

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji 32 320 Kč

 Za priplatek cesky pruvodce v Kambodzi.

 

 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

Prosim, kontaktujte nas na pragueangkor@yahoo.com

 

 

 

Cena zahrnuje:


Leteckou přepravu Praha - Bangkok - Praha, ubytovani v 3* hotelech se snídaní, privatní transfer z/na letiště v Bangkoku, anglicky hovořícího průvodce na kole ve dnech 7 a 8, pronájem kola na 2 dny, autobusovou jízdenku Bangkok - ostrov Koh Chang - Siem Reap - Bangkok (vč. poplatku za trajekt).

 

 

Cena nezahrnuje:


Vstup do chramu Angkoru 37 USD za osobu, poplatek za vstupní víza do Kambodži (lze získat on-line nebo přímo na hraničním přechodu za cenu cca 30 USD), cestovní pojištění, transfery od autobusu do hotelu v Siem Reap a v Bangkoku (za transfer tuk-tukem za 2 osoby cca 200 Kč.) Poplatek za vstupní víza do Thajska (lze získat na letisti v Bangkoku, víza jsou momentálně bez poplatku).

 

 

 


Do Kambodži doporučujeme zajištění e-víz předem na https://www.evisa.gov.kh/, e-vizum stoji 37 USD (30 USD vizum a 7 USD poplatek).

 

 

Pro predbezne rezervace letenek prosime o sdeleni celych jmen vsech cestujicich. Rezervace jsou nezavazne a lze je rusit bez stornopoplatku. CK si vyhrazuje pravo na upravu ceny letenky v zavislosti na volne rezervacni tride. Letenky jsou kalkulovany v obvykle rezervacni tride. Presny program, itinerary letu a cena letenky bude upresnena v potvrzujici nabidce v dobe rezervace zajezdu.

 

 

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce.

 

 

 

Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

Odpočinek na ostrově Koh Chang v Thajsku a tajemné chrámy Angkoru v Kambodži
Odpočinek na ostrově Koh Chang v Thajsku a tajemné chrámy Angkoru v Kambodži
Odpočinek na ostrově Koh Chang v Thajsku a tajemné chrámy Angkoru v Kambodži
Odpočinek na ostrově Koh Chang v Thajsku a tajemné chrámy Angkoru v Kambodži
Odpočinek na ostrově Koh Chang v Thajsku a tajemné chrámy Angkoru v Kambodži
Odpočinek na ostrově Koh Chang v Thajsku a tajemné chrámy Angkoru v Kambodži

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 33 °C
  • Vítr: proměnlivý od jihovýchodní po západo-jihozápadní proudění, 9.3 km/h
  • Tlak: 1008 hPa
  • Rel. vlhkost: 56 %
  • Viditelnost: 10 km
Hlášení ze dne:
Pá, 29/05/2020 - 07:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia