Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Super nabídka putování po Thajských ostrovech

 

 

Exotický zájezd na 11 dní na 3 ostrovy Národního mořského parku Koh Chang v Jihočínském moři.

 

 

 

Odpočiňte si na krásných bílých plážích thajských ostrovů Koh Chang, Koh Kood a Koh Mak.

Prožijte dovolenou tam, kde nejsou přelidněné pláže a poznejte podmořský život nedotčený civilizací a masovym turistickym ruchem.

 

 

 

Ostrov Koh Chang je druhým největším thajským ostrovem a hlavním ostrovem souostroví 52 ostrůvků, které tvoří Národní mořský park. Ostrov je přírodní rezervací, je porostlý bujnou tropickou vegetací s deštnými pralesy s tropickou faunou a florou.


Koh Chang v překladu znamená "Sloní ostrov", protože ostrov má tvar připomínající plovoucího slona. Je považován za "zapomenutou perlu", protože turistický ruch zde ještě není tak rozvinutý jako na jiných ostrovech, nabízí překrásná místa, vodopády a kilometry překrásných písečných pláží.
Alina Grande Hotel & Resort leží u nejhezčí 2,5 km pláže na ostrově Koh Chang - White Sand Beach s bílým pískem a průzračnou vodou Thajského zálivu. Rezort se skládá z části na pláži (20 m), kde jsou bungalovy a hotelové pokoje a nově postaveného hotelu Alina Grande (Hillside), který je 50 m od pláže (přes ulici) s velkým bazénem a venkovním barem.


Ostrov Koh Kood je jeden z mála posledních ostrovů s panenskou přírodou nedotčenou masovým turistickým ruchem a bujarým nočním životem. Místo ocení milovníci klidu, plážového lenošení, šnorchlováni a potápění. Pláže s bílým pískem jsou lemovány kokosovými palmami a průzračnou tyrkysovou vodou a v žebříčku thajských pláží rozhodně aspirují na nejvyšší umístění.

Koh Kood Beach Resort leží na jedné z těchto překrásných pláží a stylové bungalovy Bali a pokoje v thajském stylu ve dvojdomcích krásně zapadají do tropického prostředí ostrova. Rezort nabízí zdarma zapůjčení kajaků, kol a vybavení na šnorchlování.


Ostrov Koh Mak je nevelký ostrov mezi ostrovy Koh Chang a Koh Kood. Ostrov má tvar nepravidelného kříže a je porostlý převážně kokosovými palmami a kaučukovníky. Na dohled jsou malé romantické ostrůvky, např. Koh Rayang Nai, Koh Rayang Nok, Koh Kham a Koh Kra Da s množstvím korálových útesů.
Rezort Makathanee obklopený tropickou zahradou leží na krásné písečné pláži s kokosovými palmami. V hotelové restauraci si můžete při západu slunce vychutnat speciality asijské i mezinárodní kuchyně nebo BBQ z mořských plodů. Pokud dáte přednost místní kuchyni, přímo za rezortem je na hlavní ulici několik vynikajících místních restaurací za příjemné ceny.

 

 

 

Program

 

 

1. den:

Přílet do Bangkoku, privátní transfer z letiště na ostrov Koh Chang do Alina Grande Hotel Hillside - přibližně 5 hodin včetně trajektu na ostrov.

www.alinaresort.com

 

2. den:

Snídaně, volný den na opalování na pláži, na individuální výlety lodí na okolní ostrovy nebo na projížďku na slonech.

 

3 den:

Po snídani transfer do přístavu Bang Bao a odjezd lodí na ostrov Koh Kood.

 

4. - 5. den:

Pobyt se snídaní v Koh Kood Beach Resort. Možnost šnorchlování, objevování ostrova na kole nebo na kajaku nebo potápění v tyrkysové vodě Jihočínského moře. Vše k zapůjčení přímo v hotelu. http://www.kohkoodbeachresort.com/

 

6. den:

Po snídani přejezd lodí na ostrov Koh Mak do rezortu Makathanee.

http://www.makathaneekohmak.com/

 

7. - 8. den:

Pobyt u moře se snídaní s možností individuálních výletů na okolní ostrovy a šnorchlováním u korálových útesů.

 

9. den:

Po snídani přejezd lodí na ostrov Koh Chang do Alina Grande Hotel Hillside.

 

10. den:

Pobyt v rezortu se snídaní, opalování a večerní nákupy dárků a suvenýrů před odjezdem.

 

11. den:

Po snídani odjezd linkovým autobusem na mezinárodní letiště Suvarnabhumi v Bangkoku k odletu do Prahy.

 

 

 

Ceny jsou platné v období od 1.1.2018 - 30.9.2019

 

Cenu v období Vánoc a Silvestra Vám rádi spočítáme.

 

Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře nebo na pragueangkor@yahoo.com

 

 

 

 

Cena:  23 980 Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji

 

           11 900 Kč cena za osobu na přistýlce (dospělý nebo dítě)

 

 

 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

Za příplatek český průvodce v Thajsku.

 

 

 

900 Kč - prodloužení pobytu o 1 noc ubytování za osobu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v Alina Grande Hotel Hillside na ostrově Koh Chang

 

 

1 500 Kč - doplatek za osobu ve dvoulůžkovém pokoji za 1 noc ubytování v 3* hotelu v Bangkoku namísto první nebo poslední noci v  Alina Grande Hotel & Resort na Koh Changu (např. kvůli leteckému spojení při příletu nebo odletu a časově omezenému trajektu mezi pevninou a ostrovem Koh Chang), vč. transferu z  letište nebo z hotelu v Bangkoku. Trajekt na ostrov Koh Chang je v provozu denně od 6.30 do 19.00 hodin.

 

 

 

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji zahrnuje:

 

11 nocí se snídaní, privátní transfer z letiště v Bangkoku na ostrov Koh Chang, autobusovou jízdenku Koh Chang - letiště Suvarnabhumi (nebo centrum města), lodní přepravu Koh Chang - Koh Kood - Koh Mak - Koh Chang. 

 

 

 

Cena nezahrnuje:

 

Zpáteční letenku Praha - Bangkok (můžeme vám zajistit za výhodnou cenu na http://www.okletenky.cz/), 1x jízdenku na trajekt v ceně THB 80, víza do Thajska jsou momentálně bez poplatku (pas platný minimálně 6 měsíců po návratu ze země, vyplněný formulář), individuální cestovní pojištění.

 

 

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce. 


 

Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

 

Super nabídka putování po Thajských ostrovech
Super nabídka putování po Thajských ostrovech
Super nabídka putování po Thajských ostrovech

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 34 °C
  • Vítr: proměnlivý od jiho-jihovýchodní po Jihozápadní proudění, 9.3 km/h
  • Tlak: 1004 hPa
  • Rel. vlhkost: 47 %
  • Viditelnost: 10 km
Hlášení ze dne:
Pá, 10/07/2020 - 10:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia