Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Tajuplné chrámy Angkoru a hlavní město Phnom Penh

 

V ceně zájezdu je zpáteční letenka z Prahy do Siem Reap.

10 dní cestovani po Kambodzi na kole, autobusem a lodi.

Poznávací zájezd pro cestovatele za příjemnou cenu, který Vám umožní poznat krásu, rozmanitost a zároveň i jedinečnost Kambodzskeho kralovstvi. Na kole si projedete tajemné chrámy Angkoru, navštivite hedvabnou farmu a plovouci vesnici.

 

Poplujete lodí do Phnom Penhu, prohlédnete si královsky palác a zajezd zakoncite bufetovou veceri s tradicním vystoupením tanecnic Apsara.

 

 


Program

 

 

1. den:

Odlet z Prahy.

 

2. den: Siem Reap

Přílet do Siem Reap, privatni transfer do hotelu Boutique Cembo. www.boutiquecambo.com Podle času příletu: individualni procházka centrem města, trh Phsar Chas (Old Market neboli Starý trh), Art Centrum a Night Market (noční trh). V centru města je množství krámků s typicky khmerskými šperky, uměleckými předměty a suvenýry, obchody se šperky a s kabelkami z pravé krokodýlí kůže.

 

3. den: Siem Reap

Snídaně, privátní výlet na kole s anglicky hovořícím průvodcem do chrámů Angkoru - památky světového dědictví UNESCO a jednoho ze sedmi divů světa. 35 km.

Dopoledne: návštěva Angkor Thom starověkého městského areálu vybudovaného v letech 1180-1220 n. l. králem Jayavarman VII. a zasvěceného Buddhismu. Uvidíte také: Jižní bránu Angkor Thom , Bayon, Baphoun, Phimeanakas, Preah Palilay, Elephant Terrace a Leper King Terrace. Prohlídka pokračuje návštěvou chrámu Ta Prohm (chrámu, ve kterém se natáčel film Tomb Raider s Angelinou Jolie) s gigantickými kořeny stromů, které chrámem prorůstají.

Odpoledne: prohlídka Angkor Watu – svatého města a největšího Hinduistického chrámu v celé Kambodži vybudovaného králem Suryavarmanem II na začátku 12. století a zasvěceného bohu Vishnu. Na úchvatný západ slunce se podíváte z hory Bakheng a poté se vrátíte ve večerních hodinách do města Siem Reap. 30 km

 

4. den: Siem Reap

Snídaně, privátní výlet na kole s anglicky hovořícím průvodcem do kambodžské “Silk Farm”, která je vzdálena asi 15 km západně od Siem Reap a leží uprostřed polí s morušovníky. Je to manufaktura vyrábějící jedno z nejkvalitnějších hedvábí v zemi. Prohlídka zahrnuje všechny aspekty výroby, od pěstování larev bource morušového, po barvení hedvábných vláken a tkaní konečných výrobků. V místní prodejně si můžete nakoupit jejich krásné výrobky. Dale pojedete khmerskou přírodou a vesničkami mezi cukrovými palmami a rýžovými poli směrem k West Baray, největšímu vodnímu rezervoáru Angkoru. V centru rezervoáru je vybudovaný umělý ostrov s hinduistickým chrámem West Mebon. Na březích rezervoáru si můžete zaplavat a odpočinout. Návrat do Siem Reap v odpoledních hodinách. 40 km.

 

5. den: Siem Reap

Snídaně, privátní výlet na kole s anglicky hovořícím průvodcem do Plovoucí vesnice na jezeře Tonle Sap. Na kolech se vydáte do místní vesnice vybudované na kůlech až 10 metrů vysokých, obklopených zaplaveným mangrovníkovým pralesem. Během plavby po jezeře si budete mít možnost prohlédnout “Plovoucí vesnice” a seznámit se s životem a prací komunit, které na tomto jezeře žijí. Domky, školy, nemocnice a dokonce i kostely jsou postaveny na plovoucí plošině a ukotveny na různých místech podél lodní trasy. 30 km.

 

6. den: Siem Reap / Phnom Penh

Snídaně, plavba lodí do Phnom Penhu po jezeře Tonle Sap, největším sladkovodním jezeře v jihovýchodní Asii. Ubytování v hotelu v Phnom Penhu.   www.rambutanresort.com

 

7. den: Phnom Penh

Individuální prohlídka Phnom Penhu. Prohlídku města můžete začít v Královském paláci s jeho zářícími věžemi a nádhernými tropickými zahradami. Královský palác slouží také jako rezidence současného krále Kambodžského království, krále Norodoma Sihamoniho (v mládí studoval dlouhá léta v Praze a mluví česky). O dávné historii Kambodži se můžete dozvědět v Národním muzeu a pak si udělat procházku na Wat Phnom (v překladu znamená „klášter na kopci“), kde můžete pozorovat opice nebo si nechat vyložit budoucnost….prohlédnete si i místní trhy, nejznámější je Central Market, který sídlí v osobité budově ve stylu Art Deco. Můžete nakoupit téměř vše, od cédéček, přes umělecké předměty a šperky, až po hedvábné šátky, šály a látky. Večeři si můžete dát například na palubě lodi při západu slunce nad Mekongem s panoramatickým pohledem na Phnom Penh, Královský palác a poloostrov Chrouy Changvar, případně jedné z mnoha restaurací lemující promenádu na nábřeží.

 

8. den: Phnom Penh / Siem Reap

Snídaně, po snidani odjezd linkovým autobusem do Siem Reap. Cesta trva cca 6 hodin.

19.00 hod.: transfer tuk-tukem do populární restaurace Koulen na bufetovou večeři s tradičním vystoupením tanečnic Apsara.

http://www.koulenrestaurant.com/

 

9. den: Siem Reap

Snidane, individualni volno do privátního transferu na letiště a odlet do Prahy.

 

10. den:

Přilet do Prahy.

 

 

 

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji: 36 780 Kč.

 

 

Cena je platná od 1.1.2018 – 30.9.2019

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ PODLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

Prosim, kontaktujte nas na pragueangkor@yahoo.com

 

Za příplatek český průvodce v Kambodži.

 

 

 

Cena zahrnuje:


Leteckou přepravu Praha - Siem Reap - Praha, ubytovani se snidani ve vyse uvedenych hotelech, anglicky hovořícího průvodce na kole ve dnech 3, 4 a 5, pronájem kola na 3 dny, vstupy a pronajem lodi behem vyletu ve dnech 3,4,5, bufetovou veceri v restauraci Koulen s vystoupenim, vc. transferu do restaurace (1 cesta), transfer z/na letiště v Siem Reap, autobusovou jízdenku Phnom Penh - Siem Reap, lodní lístek Siem Reap - Phnom Penh.

 

 

Cena nezahrnuje:


Poplatek za vstupní víza do Kambodži 30 USD, ktere ziskate na letisti, individualni cestovní pojištění, transfery do/z hotelu v Phnom Penhu (oba transfery tuk-tukem za cca 4 USD).


Doporučujeme zajištění e-víz předem na https://www.evisa.gov.kh/ E-vizum stoji 37 USD (30 USD vizum, poplatek 7 USD).

 

 

Pro predbezne rezervace letenek prosime o sdeleni celych jmen vsech cestujicich. Rezervace jsou nezavazne a lze je rusit bez stornopoplatku. CK si vyhrazuje pravo na upravu ceny letenky v zavislosti na volne rezervacni tride. Letenky jsou kalkulovany v obvykle rezervacni tride. Presny program, itinerary letu a cena letenky bude upresnena v potvrzujici nabidce v dobe rezervace zajezdu.

 

 

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce. 

 

 

Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

Tajuplné chrámy Angkoru a hlavní město Phnom Penh
Tajuplné chrámy Angkoru a hlavní město Phnom Penh
Tajuplné chrámy Angkoru a hlavní město Phnom Penh
Tajuplné chrámy Angkoru a hlavní město Phnom Penh
Tajuplné chrámy Angkoru a hlavní město Phnom Penh
Tajuplné chrámy Angkoru a hlavní město Phnom Penh
Tajuplné chrámy Angkoru a hlavní město Phnom Penh

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 33 °C
  • Vítr: proměnlivý od Jiho-jihozápadní po Západní proudění, 18.5 km/h
  • Tlak: 1005 hPa
  • Rel. vlhkost: 59 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
Ne, 26/05/2019 - 07:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia