prague travel

Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Okruh severním Vietnamem s plavbou na ostrov Cat Ba v zátoce Halong

11-denni poznavaci zajezd do severniho Vietnamu.

Privatni poznavaci zajezd, behem ktereho si prohlednete hlavni mesto Hanoj, navstivite horske kmenove vesnicky v oblasti Mai Chau, poplujete 4 dny lodi svetoznamou zatokou Halong, kde z poklidneho pruzracneho moře vystupuji tisíce ostrovů a ostrůvků s tajemnymi jeskynemi. Jeden ze zazraku přírody a pamatka svetoveho dedictvi UNESCO.
Cena: 26 280 Kč
Kód zájezdu:VI1

Severni Vietnam s navstevou etnickych mensin na Sape

 

8-denni poznavaci zajezd do severniho Vietnamu a do horske oblasti Sapy.

 

Poznate hlavni mesto Vietnamu Hanoj, objevite prekrasnou prirodu severniho Vietnamu - Sapu, mistni vesnicky a navstivite svetoznamou zatoku Halong s jejimi nescetnymi ostrovy a ostruvky.

Cena: 22 940 Kč
Kód zájezdu:VI2

Thajská kralovská města

V ceně je i zpáteční letenka z Prahy do thajského Bangkoku vcetne privatniho ceskeho pruvodce v Thajsku. Uzasny zajezd ve kterem poznate hlavni mesto Bangkok, prespite v plovoucim hoteu na rece Kwai v narodnim parku Sayiok, zazijete projizdku na slonech, seznamite se s vyrobou cukru s kokosovych kvetu, projedete se vlakem po nejzajimavejsim useku "zeleznice smrti", dale poznate starobyle mesto Ayutthaya s letnim kralovskym palacem Bang Pa In a to vse s ceskym pruvodcem jen pro Vas.

Cena: 46 280 Kč
Kód zájezdu:TKM

Angkor Wat a ostrov Koh Rong

 

9 pobytovych dni v Kambodzi s poznanim tajuplnych chramu Angkoru v Siem Reap, hlavniho mesta Kambodzi Phnom Penhu a turistickym ruchem nepoznamenaneho tropickeho ostrova v Jihocinskem mori, ostrova Koh Rong. Objevite panenske bile plaze s pruzracnym tyrkysovym morem temer bez turistu. 

 

Cena: 25 990 Kč
Kód zájezdu:KAKR

Za pandami do Číny

 

Stante se na 1 den osetrovatelem pandy velke v cinskem ochrannem a vyzkumnem tabore Bifengxia, ktery je nejvetsi sveho druhu na svete a zije v nem v prirozenem prostredi pres 150 pand velkych.
Ceka vas: Vyzkumne centrum pro pandy velke v Chengdu a ochranny tabor pro pandy Bifengxia, obri Leshansky Buddha, historicke ulicky v oblasti Kuan Zhai v Chengdu, starobyle mestecko Huanglongxi a posvatna hora Emei.

Cena: 43 640 Kč
Kód zájezdu:PAN1

Čína pro labužníky aneb za pekingskou kuchyní

 

Navstivte nejkrasnejsi historicke pamatky hlavniho mesta Ciny Pekingu. Ochutnate autentickou cinskou kuchyni a nejen to, naucite se ji take varit!

Cekaji vas:

Zakazane mesto, Letni palac, Velka cinska zed v Badalingu, Namesti nebeskeho klidu, Hutong, autenticka cinska kuchyne, kucharska skola a slavna pekingska kachna.

Cena: 35 830 Kč
Kód zájezdu:LAB1

Tajuplné chrámy Angkoru a hlavní město Phnom Penh

 

V ceně zájezdu je zpáteční letenka z Prahy do Siem Reap.

10 dní cestovani po Kambodzi na kole, autobusem a lodi.

Poznávací zájezd pro cestovatele za příjemnou cenu, který Vám umožní poznat krásu, rozmanitost a zároveň i jedinečnost Kambodzskeho kralovstvi. Na kole si projedete tajemné chrámy Angkoru, navštivite hedvabnou farmu a plovouci vesnici.

Cena: 36 780 Kč
Kód zájezdu:DK10

Odpočinek na ostrově Koh Chang v Thajsku a tajemné chrámy Angkoru v Kambodži

 

V ceně zájezdu je zpáteční letenka z Prahy do Bangkoku.

 

Odpočinkový a poznávací zájezd pro cestovatele na 11 dni do Thajska a Kambodži, který Vám umožní poznat krásu, rozmanitost a zároveň i jedinečnost dálného Východu. Relax na ostrove Koh Chang v Thajsku a a na kole tajemné chrámy Angkoru v Kambodzi.

Cena: 32 320 Kč
Kód zájezdu:CL10TK

Do Thajska na ostrov slonů Koh Chang

V ceně je zpáteční letenka z Prahy do thajského Bangkoku.

Exotický zájezd na 10 dní na ostrov Koh Chang v Thajsku. Koh Chang znamená v thajstině “sloní ostrov”, protože tvar ostrova připomíná plovouciho slona. Turistický ruch zde jestě není tak rozvinutý jako na jiných thajských ostrovech a ostrov nabízí překrasné přírodní scenérie, vodopády a kilometry bílých písecných pláží.

 

Cena: 29 990 Kč
Kód zájezdu:CL10T

Thajsko a Kambodža ekonomicky

 

V ceně je zpáteční letenka z Prahy do thajského Bangkoku.


9-denni zajezd na tropický ostrov Koh Chang v Thajsku a k chramum Angkoru v Siem Reap v Kambodži s bonusem zdarma v cene zájezdu - bohatá bufetová večeře s tradičním vystoupením tanečnic Apsara ve vyhlašené restauraci Koulen v Siem Reap.

Cena: 29 740 Kč
Kód zájezdu:CL10TK

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 25 °C
  • Vítr: severní, 11.1 km/h
  • Tlak: 1012 hPa
  • Rel. vlhkost: 69 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
Ne, 29/11/2020 - 17:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia